Natrumin Sitesi Hakkında Detaylı Bilgiler

Site Başlığı: Natrumin

Site Adresi: www.natrumin.com.tr

Kategori: Sağlık ve Tıp

Site Tanıtım: Natrumin şampuan saç ile ilgili sorunların saç ile ilgili değil saç derisi ilgili olduğundan yola çıkarak susuz %100 etken madde içeriği ile saç dökülmesini ilk kullanımda önleyen kakao çikolatalı ağaç suyundan elde edilen K-Fulvate x ve polifenoller içeren saç dökülmesi,saçta sedef,seboroik dermatit saçkıran saç incelmesi saç kırılması saç yağlanması,saç kuruması,kepek, egzama,mantar,saç beyazlaması,kadın tipi saç dökülmesi,saç uzamama,erkek tipi saç dökülmelerinde derisini onaran üründür

Eklenme Tarihi: 22-03-2016

Gelen Hit: 0

Giden Hit: 414

Site Hakkında: Natrumin ile Saçlarınızı Baştan Çıkarın! Saç ve saç deriniz, su katkısız geliştirilen Natrumin şampuan ile doğal sağlığına kavuşuyor. İçeriğindeki %47 kakao - çikolata polifenolleri ve %53 bitkisel yağ ve k – fulvate ekstraktı ile Natrumin şampuan, saç ve saç derinize bakım yapıyor ve size düşlediğiniz doğal şampuan deneyimini sunuyor. Dünyanın ilk su katkısız şampuanı olan Natrumin, sıradan şampuanlarda uzun süreli kullanımdan sonra ancak elde edebileceğiniz vitamin, mineral ve yağların faydalarını ilk kullanımda sağlıyor. Çörek otu yağı, susam yağı, tatlı badem yağı, keten yağı, jojoba yağı, havuç yağı, tarçın yağı ve zeytin yağı gibi organik mucizelerden oluşan doğal içeriği sayesinde sağlıklı saçlara kavuşmanıza imkan veriyor. Bitkilerin yapısında bulunan polifenollerle formüle edilen Natrumin, hücre onarımına yardımcı olarak her türlü saç ve saç derisi sorununa çözüm getiriyor.

Google Pagerank:

Sitenizi Sosyal Medyada paylaşın.

facebook  twitter  google+  pinterest  tumblr  stumbleupon  reddit  digg  delicious  diigo

Sitenizi sosyal medyada paylaşmak daha hızlı index almasına ve backlinkinizin daha hızlı değer kazanmasına yardımcı olacaktır.


Sosyal Ağlarda Wynurl Toplist
Wynurl Toplist Facebook Wynurl Toplist Twitter Wynurl Toplist Google Plus
Sponsorlar
Şifa Terapi Site ekle Reklam Ver
Reklam Ver Reklam Ver Reklam Ver
İstatistikler
  • Kategori Sayısı: 40
  • Onaylı Siteler: 273
  • Onay Bekleyen Siteler: 158
  • Silinen Siteler: 20
  • Üye Sayısı: 765
  • Online Kişi